Hakkımızda

Bize Ulaşın

Kule vinç satın alma, kiralama yada servis ihtiyaçlarınız için lütfen aşağıdaki iletişim numaralarından bizi arayınız.

+ 90 530 514 59 98

info@kulevinci.com

Hakkımızda

TÜRKİYE KULE VİNÇ ENDÜSTRİSİ

Bir Kule Vince yatırım yapmak büyük bir karardır ve bizler TKE olarak, ihtiyaçlarınız için en iyi Kule Vinci satın aldığınızdan emin olmak isteriz. TKE´ nın ürün yelpazesi, projenin büyüklüğüne bakılmaksızın, ihtiyaçlarınıza uygun bir Kule Vince sahip olmanızı sağlar.

 

TKE, herhangi bir projeye yönelik tüm ihtiyaçlarınıza çözümler sunmak ister. Çünkü TKE, Kule Vinç sektöründe kapsamlı bilgi ve uzmanlığa sahip, yüksek nitelikli mühendis, teknisyen, operasyon ve satış personeli ekibinden oluşmaktadır.
 
Request Image
Kaliteyi ve güvenilirliği vurgulayan TKE Kule Vinç, doğru Kule Vinci doğru fiyata doğru zamanda sunabilme yeteneğiyle övünüyor. 

 

Bizler TKE olarak, uzun yıllar Kule Vinç sektöründe gerek satış, gerek kiralama, gerekse teknik servis hizmetlerinde çalışmalar yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz.

 

Uzun yıllar sonucu edindiğimiz bu tecrübe, üretmiş olduğumuz TKE Kule Vinçlerinin şekil almasında etkili oldu. Bizim edindiğimiz tecrübelerin yanı sıra Kule Vinç operatörlerinin, inşaat firmalarının, kurulum esnasında bizlere destek olan Mobil Vinç firmalarının ve operatörlerinin de ayrıca görüşleri alınarak ortaya güvenebileceğimiz, markamızla övünebileceğimiz bir Kule Vinci ülkemize kazandırmış olduk.

 

Türkiye’de ki inşaat projelerinde kullanılan Kule Vinçlerin %95’inin ithal olduğunu düşünürsek, ülkemiz açısından da, dövizin yurt içinde kalması, istihdama oluşturmak ve ülke ekonomisine katkı sağlamış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

 

AR-GE çalışmalarımızı sürdürerek sürekli daha iyiye ulaşma çalışmalarımız devam etmektedir.

 

Yerli ve Milli Kule Vinç olarak, Dünya markası olacağımıza inancımız tam. 

 

Uluslararası sertifikalarımızı aldık. CE, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS ve YERLİ MALI belgelerine de sahibiz.

 

Bizler, müşterilerimiz ile bireysel proje ihtiyaçları için özel vinçler sağlamak için çalışmaya kararlıyız.

 

Bugün geldiğimiz noktada, Gana, Burkina Faso, Cezayir, Gürcistan, Kuzey Irak olmak üzere 5 ülkeye ihracat gerçekleştirmiş bulunuyoruz. İhracat gerçekleştirdiğimiz ülke sayısını gün geçtikçe artıracak çalışmalarımız devam etmektedir. Vereceğimiz yurt dışı bayilik/distribitörlükler bu çalışmalarımıza ivme kazandıracaktır. 

 

Hedefimiz, daha çok ülkeye ihracat gerçekleştirmek ve Dünya genelinde bir marka haline gelmektir. Ve bu hedef doğrultusunda adım adım ilerliyoruz. 
“YERLİ ve MİLLİ - TKE KULE VİNÇ..”

 

      

Yeni İlanlar

TKE 5213 Kule Vinç - 5 Ton

TKE 5012 Kule Vinç - 5 Ton

TKE 5510 Kule Vinç - 5 Ton

TKE 5030 Kule Vinç - 8 Ton