Kule Vinç Montajı

Kule Vinç Montajı

İŞ MAKİNELERİ TAMİRİ

Kule Vinç Montajı.

Satın aldığınız veya kiraladığınız Kule Vinç kurulumu kolay yapılabilir olmalı.

Tüm aksamları modüler olmalı. En ağır parça 8 tonu geçmemeli ki, Türkiye’nin her yerinde veya yurt dışında Montaj edebilecek Mobil Vinç (Auto-Crane) bulunması kolay olsun. Bu konuyu iş günü ve para kaybı açısından 2 madde ile değerlendirebiliriz.

1-) Mesela bu tek parçası 8 ton ve üzeri tonaj gelen bir kule vincin kurulumu 260-300 ton kapasiteli mobil vinç ile mümkünken, 8 tonun altındaki parça ağırlığı olan kule vinçlerin montajını Max. 200 ton kapasiteli mobil vinç ile montaj etmek mümkündür.. Hatta Kule Vincin kurulabileceği alan müsaitse, Mobil Vinç Kule Vince 5-6 mt. yaklaşabiliyor ve radüs oluşmuyorsa 130, 160 ton Mobil Vinç ile montaj yapmak dahi mümkündür.

Ayrıca 260-300 ton kapasiteli Mobil Vinçleri kırsal kesimde bulmak pekte kolay olmuyor. Mesela örnek verecek olursak Zonguldak’ta Montajı yapılacak bir Kule Vinç için, Ankara’dan veya Karabük’ten Mobil Vinç getirmek zorunda kalabilirsiniz. Haliyle bu sizleri ekonomik açıdan yoracaktır.

2-) Bilindiği üzere Kule Vinçlerin Montaj esnasında gerekli Mobil Vinç bedeli Kiralayan/Satın alan Firmaya aittir. Kule Vincin kolay kurulabiliyor olması, bu maliyetleri çok çok düşürecektir. Ve bu Kule Vinci kiralayan veya satın alan firmaya büyük ekonomi sağlayacaktır.  Şöyle ki;  3 gün ve üzeri süren montajlar var. Bazı organizasyon hataları ve vincin kolay kuruluma müsait olmaması gibi nedenler, bu bedelleri 3 kat artırmaktadır. Bu yüzden profesyonel bir ekiple çalışmanın yanı sıra, kullanacak olduğunuz Kule Vincin kolay kurulur-sökülür olması gerekmektedir.

TKE Kule Vinçleri Max. modüler sistem olup, kolay kurulur/sökülür olmasından dolayı sizlere iş gücü ve ekonomi sağlayacaktır. 

Yeni İlanlar

TKE 5213 Kule Vinç - 5 Ton

TKE 5012 Kule Vinç - 5 Ton

TKE 5510 Kule Vinç - 5 Ton

TKE 5030 Kule Vinç - 8 Ton